آبگرمکن

میانگین قیمت:
از 25,000 تا 170,000 تومان

فهرست خدمات سرویس آبگرمکن قیمت (تومان)(بروز رسانی1400/05/06) حداقل حداکثر
1- نصب آبگرمکن دیواری 110,000 150,000
2- نصب آبگرمکن ایستاده 110,000 170,000
3- سرویس آبگرمکن 110,000 150,000
4- تعویض سیم ترموکوپل 50,000 75,000
5- نصب شیرآلات(هر عدد) 25,000 35,000

- ارائه کلیه خدمات نصب و تعمیر آبگرمکن های دیواری وزمینی مانندگرم نشدن و یا سرد و گرم شدن آب آبگرمکن، هواگیری و رسوب‌زدایی، بررسی مشکلات مربوط به ترموستات و ترموکوبل و دیگر مشکلات تخصصی با مناسب ترین قیمت

توضیحات تکمیلی:
* در صورتی که بعد از مراجعه متخصص به علت شرایط فنی یا عدم توافق قیمتی کار انجام نشود ، مبلغ 40،000 تومان به عنوات هزینه ایاب و ذهاب به متخصص تعلق میگیرد.
* دریافت فاکتور لوازم و دستمزد از تکنسین جهت ارائه گارانتی کار انجام شده الزامی می باشد در غیر اینصورت شرکت هیچگونه مسئولیتی از بابت گارانتی را نمی پذیرد .
* جزئیات قیمت حدودی بوده و بدلیل نوسان شدید قیمتی پیش از انجام کار ، قیمت را با تکنسین نهایی فرمائید.
* قیمت ها بر حسب نوع و مدا آبگرمکن قابل تغییر می باشد.

آبگرمکن

آبگرمکن دستگاهی است که آب گرم مورد نیاز خانه، ساختمان و حتی مکان های صنعتی را فراهم می کند. بنابراین نکته ابتدایی در انتخاب این وسیله کاربرد آن با توجه به محل مربوطه و حجم آب گرمی است که باید تولید نماید.
در منازل از آبگرمکن‌ها برای تولید آب گرم جهت  شستشوی ظروف و لباس‌ها، استحمام استفاده می‌کنند اما درمکان‌های صنعتی اصولا آبگرمکن‌ها تولید کننده بخار آب داغ هستند.
شاید برایتان این سوال مطرح شود که آبگرمکن‌ها چه تفاوتی با پکیج‌ها دارند؟. در پاسخ به این سوال باید گفت که پکیج‌ها وسایلی برای گرم کردن محیط خانه و تامین آب گرم می باشند که  عامل اصلی کارکرد آنها موتورخانه و رادیاتورها می‌باشند. در واقع این موتورخانه‌ها هستند که انرژی مورد نیاز برای کار پکیج‌ها را فراهم می‌کند و رادیاتورها بخشی از این سیستم هستند که آب گرم به داخل آنها هدایت می‌شود تا محیط خانه گرم شود. اما آبگرمکن‌ها فاقد موتورخانه بوده و فقط قادر به تولید آب گرم برای شیرهای آب هستندو توانایی گرم کردن محیط خانه را ندارند.
لازم به ذکر است که قطعات به کار رفته در آبگرمکن، با توجه به نوع دستگاهی که تهیه می‌کنید یا نوع منبع انرژی مورد استفاده، تا حدی متفاوت هستند.
از جهت منبع انرژی که هر آبگرمکن مورد استفاده قرار می‌دهد، می توان آنها را به انواع زیر دسته بندی کرد:
-آبگرمکن نفتی
- آبگرمکن برقی
- آبگرمکن گازی
- آبگرمکن خورشیدی
-آبگرمکن کویلی
-آبگرمکن دوجداره
اگر به دنبال برندهای خوب در زمینه آبگرمکن می‌باشید باید گفت که شرکت‌های سازنده قدرتمندی در این زمینه فعالیت دارند برای مثال در نوع آبگرمکن‌‌های گازی ما به شما بوتان، آزمایش، ایران رادیاتور و برفاب را معرفی خواهیم کرد که می‌توانید با توجه به نیازتان و بودجه مربوطه  بهترین آبگرمکن را برای خود تهیه کنید.


خدمات آبگرمکن توسط شرکت کارما برای شما

به منظور دریافت کلیه خدمات در زمینه انواع آبگرمکن مناسب برای خانه و خانواده خود، می توانید با شرکت خدماتی کارما همراه باشید تا از تجربه تیم متخصص و خوش برخورد در تمامی مناطق تهران و استان البرز بهره‌مند شوید.
از جمله بارزترین خدماتی که توسط تکنسین‌های مجرب در شرکت کارما برای آبگرمکن های شما ارائه می شود، شامل رفع انواع عیوب آبگرمکن‌های زمینی و دیواری مانندگرم نشدن و یا سرد و گرم شدن آب آبگرمکن، هواگیری و رسوب‌زدایی، بررسی مشکلات مربوط به ترموستات و ترموکوبل و دیگر مشکلات تخصصی می‌باشند.  


***(به رضایتمندی مشتریانمان مفتخریم )***
ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم