آموزش رانندگی

میانگین قیمت:
از 138,000 تا 160,000 تومان

جزئیات قیمت (تومان ) بر اساس هر ساعت
از1تا5 ساعت 150,000
از5تا10 ساعت 145,000
از10 تا20 ساعت 140,000

آموزش رانندگی صحیح و قانون‌مندانه زیر نظر مربیان باتجربه در بهترین آموزشگاه‌های رانندگی

آموزش رانندگی

رانندگی یکی از مهم‌ترین مهارت‌های زندگی است که فارغ از اینکه شما چه حرفه ای دارید باید آن را یاد بگیرید. طبیعی است که برخورداری از مهارت رانندگی درست و قانون‌مندانه وظیفه هر شهروندی است که به دریافت گواهینامه اقدام می‌کند.
شما مطمئنا می‌توانید آموزش رانندگی را از والدین یا خواهر و برادر خود یاد بگیرید، اما پیشنهاد می شود که دوره‌های آموزش رانندگی رسمی را از آموزشگاه راهنمایی رانندگی یاد بگیرید. امروزه آموزشگاه‌های رانندگی بسیاری در اطراف شما وجود دارند، اما مهم است که بهترین را پیدا کنید.
 تعریف مناسب یک آموزشگاه رانندگی خوب می‌تواند این باشد که روش‌های مختلف رانندگی را به طور جامع آموزش داده و از مربیان واجد شرایط در کادر خود استفاده کند. یک مربی رانندگی خوب تأثیر بسیار زیادی را در یادگیری و آموزش رانندگی به هنرجویان خواهد داشت. به همین دلیل هم شاید بتوان او را مهم‌ترین رکن در انتخاب آموزشگاه رانندگی خوب به شمار آورد
همچنین از آنجایی که کلاس‌های رانندگی در دو شکل تئوری و عملی وجود دارد، یک آموزشگاه رانندگی خوب باید برنامه‌ریزی دقیق و اصولی برای برگزاری هر کدام از این دوره‌ها داشته باشد تا هنرجویان بتوانند بدون اتلاف وقت، با یک برنامه‌ریزی منظم هر کدام از این دوره‌ها را پشت بگذارند.
در صورتی که اولین قدم‌ها را برای تبدیل شدن به راننده حرفه‌‍ای برمی‌دارید، با خدمات کارما همراه باشید.


خدمات آموزش رانندگی کارِما برای شما 

به طور کلی باید بگوییم که یادگیری رانندگی یکی از مهم‌ترین مهارت‌های هر فردی است که باید به درست‌ترین و اصولی‌ترین حالت ممکن اتفاق بیفتد. بسیاری از افراد زمان بسیار زیادی را صرف پیدا کردن آموزشگاه رانندگی خوب می‌کنند. شما می‌توانید دوره‌های رانندگی را با خدماتی که از سمت شرکت کارما به شما پیشنهاد می‌شود، در بهترین آموزشگاه رانندگی و تحت نظر مربیان باتجربه یاد گرفته و بدون هیچ گونه استرسی به راحتی گواهینامه رانندگی خود را اخذ نمایید.


***(به رضایتمندی مشتریانمان مفتخریم )***
 
ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

آموزش رانندگی

ثبت درخواست خدمات
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم