آنتن مرکزی

میانگین قیمت:
از 5,000 تا 230,000 تومان

جزئیات قیمت (تومان) (بروز رسانی1400/05/02) حداقل حداکثر
1- نصب آنتن مرکزی 200,000 230,000
2- نصب آنتن دیجیتال 100,000 150,000
3- سیم کشی توکار آنتن دیجیتال (هر مترطول) 7,000 12,000
4- سیم کشی روکار آنتن دیجیتال (هر مترطول) 5,000 10,000
5- تنظیم و رفع نقص آنتن 55,000 75,000
6- تحویل داخل هر واحد 25,000 45,000
7- نصب مولتی سوئیچ 200,000 230,000
8- تعمیر مولتی سوئیچ توافقی توافقی
9- نصب و تعویض مدلاتور 70,000 100,000
10- تعمیر مدلاتور 150,000 170,000

- نصب آنتن مرکزی در ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری، بیمارستان و هتل ها
- تعمیر کلیه تجهیزات یک آنتن مرکزی
- بررسی و رفع هرگونه مشکلات ناشی از کارکرد نادرست آنتن مرکزی

توضیحات تکمیلی:
* با توجه به نوسان حدودی 20 تا 35 درصدی ، قبل از شروع کار ، قیمت را با تکنسین نهایی کنید.
* پس از پایان کار حتما فاکتور کار انجام شده و لوازم را از تکنسین دریافت نمائید.
*در صورت مراجعه نیرو و انصراف مشتری یا مغایر بودن خدمات درخواستی شما با سرویس انتخابی که نیرو قادر به انجام نباشد سفارش شما لغو گردیده و مبلغ 40,000 تومان بابت ایاب و ذهاب به نیرو تعلق می گیرد .

آنتن مرکزی ساختمان

امروزه بخاطر کمبود فضا در شهرها تعداد طبقات و به تبع آن ارتفاع ساختمان ها زیاد شده است. اگر بخواهیم برای هر گیرنده دیجیتال یک آنتن مجزا قرار دهیم، مشکلاتی مانند هزینه بالای نصب آنتن، اثر انعکاس آنتن ها بر روی یکدیگر مواجه خواهیم شد؛ از طرفی نصب و اجرای آن ممکن است مقدور نباشد.. در چنین شرایطی صحبت از آنتن مرکزی ساختمان به میان می‌آید که بسیار مقرون به صرفه بوده و نگهداری آنها آسان می‌باشد.
آنتن مرکزی در حالت کلی به سیستمی مجتمع متشکل از تجهیزات دریافت، تقویت، تقسیم و انتقال سیگنال‌های تلویزیونی گفته می‌شود که بسته به نوع، جنس و مدلشان در یک ساختمان‌ چندین طبقه، قادر خواهند بود سیگنالی مطلوب، فاقد نویز و متناسب با واحد‌های هر یک از طبقات را تامین کنند.
در ایران 4 نوع آنتن مرکزی با نام های MATV  یا مستر تلویزیون، آنتن CATV یا تلویزیون کابلی،آنتن CCTV یا مدولاتور تلویزیون وآنتن SMATV یا مستر تلویزیون ماهواره، رایج و در دسترس قرار دارند.
 گاهی در دریافت شبکه‌ها، کانال‌های ماهواره‌ای و تلویزیونی ایراداتی نظیر خش خش برفک، نویز و یا قطعی کامل کانال ایجاد می شود که اینها همه نشان از عملکرد نامناسب آنتن مرکزی بوده و باید در پی تعمیر آن باشید.
نصب و تعمیرات آنتن مرکزی مانند تمام تجهیزات الکترونیکی دیگر نیازمند تخصص می باشد. جالب است بدانید برای اینکه نیاز کمتری به تعمیر آنتن مرکزی داشته باشید باید نصب ابتدایی آنتن مرکزی را به تکنسین‌های باتجربه در این حوزه بسپارید.


خدمات آنتن مرکزی ساختمان کارِما برای شما 

امروزه افزایش تراکم ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری، بیمارستان و هتل ها، مالکین این ساختمان‌ها را ملزم به نصب چندین گیرنده تلویزیونی (آنتن) می نماید، که هر چه تعداد مصرف کنندگان این سیستم بیشتر باشد تعداد آنتن های نصب شده نیز بیشتر خواهد بود. در این شرایط نصب یک آنتن مرکزی برای ساختمان می تواند مشکلات مربوطه را کاملا برطرف نماید. مهندسین نصاب ما در خدمات کارما آماده ارائه خدمات به شما در این حوزه می‌باشند.
همچنین شما می‌توانید در صورت مشاهده هرگونه اختلال و نقص در عملکرد آنتن مرکزی با تکنسین‌های حاضر در شرکت خدمات کارما تماس گرفته واز دانش آنها استفاده کنید.


***(به رضایتمندی مشتریانمان مفتخریم )***
 
ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم