ایزوگام

اجرای انواع ایزوگام و عایق
پشت بام ، دیوار ، سرویس بهداشتی و آشپزخانه ، استخر ،لکه گیری و ...
انواع ایزوگام طرح دار و ساده
خدمات قیرگونی و آسفالت
نصب سریع و قیمت منصفانه


ایزو گام و انواع عایق کاری

با گذشت زمان و نشست زیرسازی پشت بام ، همچنین به دلیل زلزله‌های خفیف معمولا سطح ایزوگام یا آسفالت بامها دچار ترک و یا حتی شکافهای عمیقی می‌شود که هنگام بارش باران خسارات جبران ناپذیری به سقف وارد می‌کند. ترمیم و عایق کاری ین شکافهای ایجاد شده با ایزوگام یا قیرگونی را در اصطلاح لکه گیری گویند. البته با توجه به اینکه قیمت ایزوگام نسبت به قیر گونی پایین‌تر است معمولا از ایزوگام جهت لکه گیری استفاده می‌شود.برای لکه گیری شکافها ابتدا نصاب ایزوگام اقدام به بازرسی دقیق تمامی پشت بام و تعیین مکانهای که باید عایق رطوبتی نصب شود می‌کند.این مکانها معمولا شامل ترکها و روزنه‌ها، جاهایی که تبله کرده، بندهایی که از هم جدا شده، آسفالت آسیب دیده زیر کولر،ترک ایجاد شده در بدنه خرپشته و از همه مهمتر پوسیدگی کف خواب فلزی ناودانی می‌شود.

خدمات عایقکاری کارما برای شما

شرکت کارما تمام تلاش خود را برای اجرای اصولی کار و جلب رضایت مشتری به کار گرفته است. این شرکت خدمات خود را در تمام مناطق استان تهران، البرز به مشتریان عزیز ارائه می دهد. خدماتی از قبیل ایزوگام ، عایق نانو ، اجرا و نصب عایق های رطوبتی ، قیرگونی، آسفالت کاری و ... . 
در پایان با ذکر این مسیله که بهترین موقع برای عایق کاری در فصول گرم میباشد مثل شهریور ، درخواست داریم به این نکته توجه فرمایید.


***( به رضایتمندی مشتریانمان مفتخریم )***
ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

وب اپلیکیشن کارما | یکپارچه سازی و ارائه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارما | یکپارچه سازی و ارائه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم