برقکاری

طراحی و اجرای سیستم برقکشی تکفاز و سه فاز
نصب تابلو برق صنعتی و خانگی
سیم کشی ساختمان
تعویض کلید مینیاتوری
تعویض کلید و پریزهای قدیمی
تعمیر قطعی و سوختگی سیم کشی ها

خرابی و تعمیر سیم کشی برق ساختمان

کی از مهم ترین عملیات ها در ساختمان سازی برقکشی آن می باشد. این کار باید به گونه ای اجرا شود که ایمنی لازم برای ساختمان را فراهم کند. اگر به هر دلیلی کوچک ترین اشتباهی در برق کشی ساختمان صورت گیرد، ساکنین تا زمانی که در آن مکان زندگی می کنند برای استفاده از برق با زحمت زیادی مواجهه می شوند. قرار گرفتن کلید و پریزها در جای نامناسب موجب نارضایتی ساکنین می گردد زیرا به سهولت نمی توانند به آنها دسترسی داشته باشند.

خدمات برقکاری کارما برای شما

سیم کشی ساختمان را باید به متخصص این حرفه سپرد تا با تجربه و مهارت خود مکانی ایمن برای زندگی ساکنین فراهم نماید. برقکاران حرفه ای از قوانین و استانداردهای لازم پیروی می کنند و با بهترین کیفیت و قیمت مناسب راحتی و آسایش را برای سکونت در ساختمان به ارمغان می آورند. رعایت ظرفیت استاندارد فیوزها، توجه به مکان قرارگیری وسایل برقی، رعایت فاصله در سیم کشی، رعایت استاندارد سطح مقطع سیم ها، انتخاب انشعاب های مناسب .
برق کار ساختمان از شغل هاییه که معمولا تو محل مشتری انجام میشه و در اکثر مواقع مشتری به یک برق کار سیار برای انجام خدمات برقکاری ساختمان نیاز داره ولی اینجا میخوایم بهتون بگیم که یک برق کار سیار خوب باید چه مشخصاتی داشته باشه؟ چرا که یک برق کار سیار فقط به معنی یه موتور و گوش به زنگ بودن نیست، برق کار سیار باید علاوه بر در دسترس بودن، نیاز مشتری را قبل از مراجعه به محل مشتری به درستی درک کنه و لوازم برقی و تجهیزات مورد نیاز را هم همراهش داشته باشه و وقتی مشتری برای انجام خدمات برقکاری ساختمان که بهشون نیاز داره درخواست میده امروز و فردا نکنه و تو زمانی که بهش نیاز داره تو محل مراجعه کنه. با ثبت درخواست در سامانه کارما میتوانید در هر زمان و مکانی از خدمات برقکاری ساختمان یا خیال راحت استفاده کنید.

***( به رضایتمندی مشتریان مان مفتخریم )***
ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

وب اپلیکیشن کارما | یکپارچه سازی و ارائه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارما | یکپارچه سازی و ارائه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم