تعمیر ماینر

دسته: تعمیرات

* قیمت خدمات تعمیر ماینر با توجه به برند و مدل متغیر می باشد .
* پس از پایان کار حتما فاکتور کار انجام شده و لوازم را از تکنسین دریافت نمائید.
* در صورت مراجعه نیرو و انصراف مشتری یا مغایر بودن خدمات درخواستی شما با سرویس انتخابی که نیرو قادر به انجام نباشد سفارش شما لغو گردیده و مبلغ 40,000 تومان بابت ایاب و ذهاب به نیرو تعلق می گیرد .

تعمیر ماینر

امروزه با افزایش شناخت افراد از دنیای ارزهای دیجیتال و تمایل آنها به استفاده و سرمایه‌گذاری در حوزه  رمزارزها، استخراج ارزهای دیجیتال بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در کشور ما پس از تصویت قوانین مربوط به ماین ارزهای دیجیتال و مجوزهای مربوط به دستگاه‌های ماینر یا استخراج، فعالیت در این حوزه به عنوان روشی برای کسب درآمد تبدیل شده است.
 ماینرها دستگاه‌های سخت افزاری هستند که از مدارهای مجتمع تشکیل شده‌اند که اصطلاحا به آنها  ای سیک (ASIC) گفته می‌شود. دستگاه‌هایAsic ، دستگاه‌های قدرتمندی هستند که برای استخراج ارزهای دیجیتال استفاده می‌شوند و  استخراج کردن جز با این دستگاه‌ها عملا صرفه اقتصادی ندارد .
عملکرد دستگاه‌های ماینر یا همان ای سیک‌ها بدین گونه است که با انجام یکسری محاسبات پیچیده و به ازای حل آن محاسبات یک پاداش دریافت کنند ، که این پاداش همان ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین می باشد.
طی ۱۰ سال گذشته استخراج سخت‌تر از گذشته شده و به ماینرهای تخصصی و قوی‌تر نیاز دارد. در گذشته با یک کامپیوتر شخصی و کارت گرافیک ساده هم می‌شد فرآیند استخراج را انجام داد؛ اما با سخت‌تر شدن مراحل استخراج، دستگاهای ماینر به وجود آمدند و هر روز پیشرفته‌تر از قبل شدند؛چرا که ماینرها باعث افزایش سرعت در استخراج ارز دیجیتال می‌شوند .
قابل ذکر است که تمام رمز ارزهای موجود با یک الگوریتم خاص پیاده‌سازی شده‌اند و برای استخراج ارز دیجیتال مورد نظر باید به سراغ ماینرهایی رفت که از الگوریتم آن ارز مورد نظر شما پشتیبانی می‌کند.
با توجه به تنوع برندهایی که ماینر تولید می‌کنند، انتخاب بسیار سخت است و شرکت‌های واردکننده معمولا محصولات خود را توصیه می‌کنند. هنگام خرید لازم است به نکاتی از قبیل قیمت دستگاه، میزان مصرف برق، الگوریتمی که ماینر از آن پشتیبانی می‌کند، میزان صدا و قدرت مورد نیاز آن برای استفاده در شبکه توجه داشت.
دستگاه های ماینر دارای ساختاری پیچیده و حساس می­باشند که معمولاً بر اثر نوسانات برق، شرایط محیطی نامناسب و سپری شدن عمر مفید دستگاه با مشکلاتی مواجه می­شوند.برا عیب یابی و تعمیر ماینر خوب است از یک متخصص در این حوزه کمک بگیرید تا  ابتدا مشکل را شناسایی کرده و سپس اقدام به رفع آن نماید.
پیشنهاد ما این است که برای جلوگیری از مشکلات در دستگاه‌های ماینر، به صورت دوره‌ای از سلامت آنها اطمینان حاصل کنید.


خدمات تعمیر ماینر شرکت کارِما برای شما

  • نصب صحیح و عیب یابی انواع دستگاه‌های ماینر
  • عیب یابی و تعمیر تخصصی هش برد و کنترل برد دستگاه های ماینر
  • عیب یابی و تعمیرات تخصصی پاور دستگاه های ماینر
  • تعویض چیپ های هشبرد و تعویض چیپ های کنترل برد


دستگاه‌های ماینر گاهی ممکن است با مشکلاتی از قبیل روشن نشدن دستگاه، عدم نمایش P، کاهش تراهش کلی دستگاه، خارج شدن هش برد از مدار، خراب شدن پاور، کارکرد غیر صحیح فن ها و …. روبرو ­شوند. در صورت خرابی دستگاه‌های ماینر، گاهی تعمیر آن مشکل است و حتما به تکنسین‌های باتجربه و فعال در این زمینه نیاز دارد.
شرکت خدماتی کارما در زمینه خرید و تعمیرات انواع دستگاه‌های ماینر با هدایت شما به سمت افراد تجربه، به خوبی شما را در انجام این فرایند دشوار یاری خواهند کرد.


***(به رضایتمندی مشتریانمان مفتخریم )***
 
ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم