تعمیر و سرویس چیلر

نصب و راه اندازی سیستم های تهویه مطبوع، چیلر و هواساز
نصب چیلر و هواساز خانگی، آپارتمانی، ساختمانی، سردخانه و مراکز اداری و تجاری
نصب و تعمیر چیلر تراکمی، جذبی و مینی چیلر
تعمیر هواساز خانگی و آپارتمانی
تعمیر کمپرسور، پمپ سلوشن، ترموستات، پرشر و تمامی تجهیزات چیلر و هواساز
شستشوی مدار و اسیدشویی چیلر و هواساز
تعمیرات اساسی چیلر و هواساز سامسونگ، ال جی، هایژنیک، ایرواشر،گودمن، ساباران، ساری پویا، ساراوال و تمامی برندهای موجود در بازار


تهویه مطبوع با خدمات نصب و تعمیر چیلر و هواساز

تمامی ساختمان ها نیاز به سیستم تهویه مطبوع دارند .سیستم های تهویه مطبوع یکی از مهم ترین تجهیزات ساختمان ها می باشند ، فرض کنید در یک ساختمان تمامی مصالح ساختمانی به روز دنیا استفاده شده باشد و از نظر زیبایی نیز زیباترین ساختمان دنیا لقب بگیرد ، اما سیستم تهویه مطبوع مناسب طراحی و اجرا نشده باشد، آنگاه به دلیل نبود هوای مطبوع زندگی کردن در آن ساختمان  امکان پذیر نمیباشد ، تصور کنید شما در زیبا ترین ساختمان دنیا باشید ولی در تابستان احساس گرما بکنید ، با این تفاسیر می توان نتیجه گرفت که طراحی ، انتخاب و نصب مناسب تربن سیستم تهویه مطبوع در ساختمان امری ضروری و حیاتی می باشد.

یکی از تجهیزاتی که در سال‌های اخیر برای ساختمان‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد، چیلر و هواساز است. نصب سیستم‌های هواساز و چیلر به تخصص و تبحر نیاز دارد و برای این کار باید از یک متخصص کمک بگیریم؛ اما وقتی به تعمیرات هواساز و چیلر نیاز داریم به کجا مراجعه کنیم؟ تعمیر چیلر را باید به چه کسی بسپاریم؟ تعمیرکار هواساز در تهران کیست؟ برای نگهداری و سرویس چیلر از چه کسی کمک بگیریم؟ سرویسکار چیلر در نزدیکی من وجود دارد؟ تعمیرکار چیلر تراکمی و جذبی نزدیک ما کجاست؟ راه‌اندازی هواساز و سیستم تهویه مطبوع را باید به چه کسی بسپاریم؟ و بسیاری سؤالات دیگر که قطعاً در هنگام استفاده از هواسازها و چیلرها، با آن‌ها برخورد خواهید کرد.

چیلرها به دلیل قابلیت تولید آب خنک در نرخ جریان بالا ، و ظرفیت برودتی بالا به عنوان سیستم های تهویه مطبوع مرکزی نامیده می شوند.چیلرها تولید آب خنک می کنند و این آب خنک با گردش در هواسازها و فن کوئل ها و ایجاد هوای مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد.تمامی ساختمان ها گرمای زیادی تولید می کنند که این گرما به منظور ایجاد هوای مطبوع برای افراد داخل و کارکرد درست ماشین های بخش صنعتی باید به وسیله سیستم تهویه مطبوع مناسب از ساختمان خارج شود. این گرما می تواند به وسیله خورشید ، نفرات داخل ساختمان ، تجهیزات الکتریکی و…. تولید شود.

اگر شما هم به دنبال تعمیرکار چیلر جذبی، تعمیرکار چیلر تراکمی و یا تعمیرکار هواساز صنعتی با قیمت مناسب هستید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین تعمیرکار سیستم‌های تهویه مطبوع دسترسی داشته باشید و از خدمات با کیفیت در این زمینه استفاده کنید.


چه مواقعی به سرویسکار و تعمیرکار چیلر در تهران نیاز داریم؟

تعمیر هواساز خانگی، تعمیر هواساز آپارتمانی و یا تعمیر چیلر سردخانه همگی نیاز به تخصص دارند و برای هر کدام از این‌ها باید از متخصص کمک گرفت. نصب و راه‌اندازی چیلر و هواساز نیز از زمان انتخاب سیستم تهویه مطبوع تا مراحل نگهداری آن باید با دقت و ظرافت انجام شود؛ اما به‌طورکلی موقعیت‌هایی که در زیر بیان می‌شوند به خدمات هواساز و چیلر نیاز داریم:

در واقع وجود سیستم تهویه مطبوع برای برخی مراکز مثل سردخانه و ساختمان های بزرگ ضروری است. هنگامی‌که سیستم‌های این مراکز دچار مشکل شوند و نیازمند تسریع در تعمیر سیستم‌ها باشیم، به خدمات تعمیر هواساز و چیلر نیازمندیم.


کارما چه خدماتی در زمینه تعمیر چیلر در تهران ارایه می‌کند؟

برای تعمیرات چیلر ساختمانی و یا نصب هواساز و راه‌اندازی چیلر و تعمیر و سرویس آن‌ها به متخصصان مربوط به خودش نیاز است. کارما این متخصصان را در اختیار شما قرار می‌دهد. خدماتی که استادکار در زمینه تعمیر و سرویس چیلر و هواساز به شما ارایه می‌کند عبارتنداز:

البته خدماتی که کارما در این زمینه به شما ارایه می‌کنند بسیار گسترده هستند و در هر بخش، خدمات مربوطه توسط متخصص به شما توصیه خواهد شد.


***( به رضایتمندی مشتریانمان مفتخریم )***

وب اپلیکیشن کارما | یکپارچه سازی و ارائه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارما | یکپارچه سازی و ارائه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم