شبکه‌ورایانه

- ارائه کلیه خدمات کامپیوتری از قبیل پشتیبانی، فروش و تعمیر رایانه، ارتقای سیستم‌های قدیمی، نصب انواع سیستم‌عامل‌ها و آنتی ویروس‌ها ، بازیابی اطلاعات، عیب یابی سخت افزاری و نرم افزاری تحت نظر برجسته‌ترین مهندسین و تکنسین‌های باتجربه در محل یا از راه دور
- ارائه خدماتی از قبیل راه اندازی شبکه و پیکربندی انواع تجهیزات، نصب سرور و کلاینت‌های مجازی، پیاده‌سازی انواع سرویس‌های مایکروسافت، طراحی و اجرای انواع سولوشن‌های امنیتی در جهت امنیت شبکه‌ و اجرای خدمات پسیو با مناسب‌ترین قیمت

خدمات شبکه و رایانه

امروزه افراد برای بهبود و بالا بردن راندمان و سرعت انجام کسب و کار و فعالیت‌های روزمره خود به استفاده از رایانه ها روی آورده‌اند. در جریان استفاده از رایانه‌ها، یکی از پر استفاده‌ترین فرایندهای سرویس‌دهی به کاربران، شبکه ‌های کامپیوتری می‌باشند که برای ارائه خدماتی خاص، ذخیره‌سازی اطلاعات، یکپارچه‌سازی کاربران ارائه می‌شوند.  
خدمات شبکه بسته به بزرگی و مورد استفاده آنها می توانند، بر روی یک و یا چند سرور نصب شده و در خدمت کاربران، مدیران و یا حتی سرویس‌های دیگر قرار گیرند. برخی از این خدمات که توسط شرکت‌ها با نیروهای متخصص مانند شرکت کارما ارائه می‌شوند شامل موارد زیر می‌باشند:
- راه اندازی شبکه شامل نصب و پیکربندی انواع تجهیزات
- راه‌اندازی انواع سرویس‌های مایکروسافت
- طراحی و اجرای انواع سولوشن‌های امنیتی در جهت امنیت شبکه‌
- نصب و راه اندازی سرور و کلاینت‌های مجازی
- طراحی و اجرای خدمات پسیو و دیتاسنترها
لازم به ذکر است که در جریان کاربرد رایانه و خدمات شبکه‌های کامپیوتری، شناسایی و آنالیز اهداف کاربران، سرعت و منابع مورد استفاده، به کارگیری سرویس‌های مورد نیاز، پروتکل‌ها و فاکتورهای امنیتی از جمله مهمترین نکاتی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.


خدمات شبکه و رایانه کارما برای شما

شرکت خدمات کارما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در راستای انواع خدمات شبکه و رایانه می‌باشد. شما می‌توانید با درخواست سرویس شبکه و رایانه تحت نظر و مشاوره متخصصین باتجربه در شرکت کارما از خدمات پشتیبانی، عیب یابی و نگهداری شبکه، پشتیبانی، فروش و تعمیر رایانه، ارتقای سیستم‌های قدیمی، نصب انواع سیستم‌عامل‌ها و آنتی ویروس، بازیابی اطلاعات،عیب یابی سخت افزاری و نرم افزاری  و ...با مناسب‌ترین قیمت در محل بهره‌مند شوید.


***(به رضایتمندی مشتریانمان مفتخریم )***
ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

شبکه‌ورایانه

ثبت درخواست خدمات
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم