دکور تولد

- طراحی و اجرای به روزترین تم تولد مناسب برای سنین مختلف
- طراحی و اجرای زیباترین تزئینات و استندهای مختلف متناسب با تم انتخابی و پیشنهادی شما
- طراحی و اجرای بادکنک آرایی، آرک بادکنک و بادکنک هلیوم

دکور تولد

جشن تولد از آن دسته جشن‌های مهم است که هر سال فقط یک روز مختص شماست. بنابراین تشریفات،تزیینات و دکور تولد به کاررفته در این جشن می‌تواند جشن شما را به شادترین و زیباترین شکل ممکن بیاد ماندنی کرده و خاطراتی ماندگار برایتان به جا بگذارد.
 اولین مرحله پس از تصمیم به برگزاری جشن تولد و تدارکات جشن تولد، انتخاب تم تولد می باشد که اصولا با توجه به سن و علاقمندی‌ها صورت می‌پذیرد. افراد می‌توانند از سبک‌های مدرن، سنتی و یا حتی هماهنگ با آدام و رسوم قومی خود، تم تولدشان را انتخاب کنند.
از رایج‌ترین ایده‌ها برای دکور تولد استفاده از بادکنک آرایی است که جذابیت مراسم‌تان را چند برابر خواهد کرد. بادکنک‌ها می‌توانند یکی از ارزان‌ترین و ساده‌ترین دکوراسیون‌ها برای هر جشن و تولد باشند.  
برای آگاهی و استفاده از جدیدترین و شیک‌ترین ایده‌های جذاب، انتخاب تم تولد مناسب و همچنین انتخاب وسایل مورد نیاز جشن تولد می‌توانید با صرف هزینه‌های ناچیز از یک گروه خدمت رسانی ویژه که در این زمینه فعالیت دارند استفاده کنید.


خدمات دکور تولد کارِما برای شما

امروزه با افزایش فروشگاه‌های مختلف فروش لوازم تولد، انتخاب فروشگاه مناسب با اجناس مرغوب، متنوع و قیمت ارزان، کار نسبتا دشواری به نظر می رسد.
 اگر بتوانید از شرکت‌های خدماتی برگزار کننده و اجاره لوازم جشن تولد استفاده کنید، می‌توانید به مقدار قابل توجهی پرداخت هزینه‌های اضافی را کاهش دهید.
شرکت کارما دارای کاملترین تیم تخصصی برای ارائه انواع خدمات دکوراسیون و تزئینات محل جشن تولد شما می‌باشد.
برای دستیابی به خدمات دکور تولد کافی است با شرکت کارما تماس برقرار کرده و درخواست ارائه سرویس بفرمایید. افراد حاضر در این مجموعه با بهره‌وری از جدیدترین و زیباترین ترکیب‌های لازم، اقدام به زیبا سازی محل برگزاری جشن تولد شما، متناسب با نوع محل خواهند کرد.


***(به رضایتمندی مشتریانمان مفتخریم )***
 
ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم