ضدعفونی منزل

میانگین قیمت:
از 3,000 تا 80,000 تومان

فهرست خدمات ضد عفونی قیمت (تومان) به ازای هر مترمربع (بروز رسانی1400/05/05) حداقل حداکثر
1- ضدعفونی محل تا 200 مترمربع 5,000 7,000
2- ضدعفونی محل بیش از 200 مترمربع توافقی توافقی
3- ضدعفونی مشاعات هرطبقه(تک واحدی) 50,000 60,000
4- ضدعفونی مشاعات هرطبقه(دو واحدی) 70,000 80,000
5- هر واحد اضافه در صبقه 9,000 12,000
6- ضدعفونی پارکینگ 3,000 4,500

برای اطلاعات بیشتر به سرویس مربوطه مراجعه شود .
در صورت لغو سرویس دوره ای نظافت حتما با شرکت تماس گرفته و سفارش خود را لغو بفرمائید .
در صورت لغو نکردن سفارش و مراجعه پرسنل به محل مبلغ 40،000 تومان ایاب ذهاب شامل می شود .

ضدعفونی منزل

ضدعفونی منزل و میکروب زدایی یکی از کارهای مهمی است که هر چند ماه یک بار مخصوصا با تغییر فصل باید انجام شود. وجود باکتریها، ویروسها و گرد و غباری که از بیرون به داخل خانه وارد می شود در مدت زمان طولانی به تمام نقاط خانه منتقل شده و ایجاد حساسیت، بیماری و عفونت خواهد کرد.  
این روزها با شیوع بیماری کرونا ضدعفونی منزل و  محل کاریکی از بهترین و موثرترین راه ها در پیشگیری از ابتلا به ویروس است. چرا که هر فرد با خارج شدن از خانه ممکن است دستها، لباس و اشیائی که با خود به خانه می آورد حامل ویروس کرونا باشد و خیلی زود به دیگران انتقال دهد؛ همچنین گاهی فرد یا افرادی در منزل  آلوده به ویروس شده که پس از قرنطینه باید اقدام به ضدعفونی منزل شود.
ضدعفونی کردن منزل درست مثل خانه تکانی است منتها با استفاده از مواد ضدعفونی کننده ای که باعث نابودی ویروس شود.
این کار شامل تمیز و استریل کردن حمام و سرویس بهداشتی، ضدعفونی کردن آشپزخانه و کابینت‌ها، میکروب زدایی اتاق و کمد لباس‌ها، ضدعفونی کردن مبلمان، استریل کردن کف، میکروب زدایی کاشی‌ها و تراس، ضدعفونی اثاثیه، کانال‌های ورود و خروج هوا و غیره می باشد.
 برای ضدعفونی به انواع مختلفی از مواد شوینده، ضد عفونی کننده و پاک کننده‌های همه منظوره که بر پایه الکل یا سفید کننده و فنیل هستند و بر اساس سختی و نوع سطوح انتخاب می شوند، نیاز می‌باشد.
دقت داشته باشید که گاهی ممکن است به دلیل عدم آگاهی و استفاده از ضدعفونی کننده نامناسب باعث آسیب به وسایل منزل خود شوید. بنابراین در صورت نیاز از شرکت‌های خدماتی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، کمک بگیرید.  

خدمات ضدعفونی منزل کارِما برای شما

در راستای پیشگیری از بیماری، شرکت خدماتی کارما با ارائه سرویس ضدعفونی منزل ومحل کار به صورت کاملا بهداشتی و استاندارد با استفاده از تجهیزات کامل، اقدام به ویروس زدایی و گندزدایی خانه و محل کار شما می‌کند.
محلول‌های ضدعفونی کرونا که شرکت خدماتی کارما برای ضدعفونی منازل از آن استفاده می‌کنند با تاییدیه از سازمان بهداشت بوده و مطابق با استانداردها تهیه می‌شوند؛ از این رو می‌توانید مطمئن باشید که هیچگونه حساسیت پوستی و تنفسی برای شما و خانواده بوجود نخواهند آورد.

ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

ضدعفونی منزل

ثبت درخواست خدمات
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم