عکاسی‌و‌فیلم‌برداری

*قیمت عکاسی براساس ساعت است ، و هیچ محدودیتی در تعداد عکسی که عکاس در یک ساعت می گیرد وجود ندارد .
*در صورت مراجعه نیرو و انصراف مشتری یا مغایر بودن خدمات درخواستی شما با سرویس انتخابی که نیرو قادر به انجام آن نباشد سفارش شما لغو گردیده و مبلغ 40،000 تومان بابت ایاب و ذهاب به نیرو تعلق میگیرد .

عکاسی و فیلم‌برداری

یکی از مهم‌‌ترین فاکتورها در مراسم ‌و مجالس‌هایی که قرار است لحظات آنها بیادماندنی شوند، انتخاب عکاس و فیلم‌بردار مناسب می باشد که باید در انتخاب آنها دقت کافی به خرج داده شود.
از ویژگی‌های یک عکاس و فیلم‌بردار خوب داشتن دانش و مهارت لازم برای ثبت لحظات و شکار لحظه های تکرار نشدنی در جهت برانگیختن احساسات مخاطب و مشتریان خواهد بود چرا که هر چه احساسات بیشتری برانگیخته شود، کار موفق‌تر بوده و شما بیشتر آن را به خاطر خواهید سپرد. برای مثال یک عکاس خوب در مراسم عروسی، باید قادر به گرفتن عکس‌های حرفه‌ای و درست کردن زیباترین کلیپ‌ها باشد.
داشتن ایده‌های خلاقانه، به روز بودن در کار، استفاده از انواع لنز در شرایط متفاوت، انتخاب فیلتر ها، تکنیک‌های نورپردازی و حرکات دوربین برای تحت تاثیر قرار دادن بیشتر مخاطب، از ویژگی‌هایی است که یک عکاس و فیلم‌بردار را از رقبای خود متمایز می‌کند.
لازم به ذکر است که با توجه به نوع مراسم‌ ونیاز شما، به تجهیزات متنوعی در این حوزه نیاز می‌باشد. همچنین فرد یا افرادی که برای فیلم‌برداری و عکاسی در یک همایش انتخاب می‌شوند با تیمی که مسئولیت این کار را برای یک مراسم عروسی به عهده دارند، کاملا متفاوت هستند.
 بنابراین با تمام نکات بیان شده، شناخت و دسترسی به یک گروه متخصص و مجهز در خدمات عکاسی و فیلمبرداری، کارآسانی نخواهد بود و در صورت عدم انتخاب صحیح تمام زحمات شما برای ثبت وقایع از بین خواهد رفت.


خدمات عکاسی و فیلم‌برداری کارِما

  •  ارائه خدمات عکاسی و فیلم‌برداری همایش‌ها، تولد، عقد و عروسی
  • ارائه خدمات عکاسی مدلینگ، پرتره و آتلیه، بارداری و کودک
  • انجام کلیه خدمات فیلم‌برداری و عکاسی در حوزه تبلیغاتی و صنعتی                        
شرکت خدماتی کارما با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص، به همراه تجهیزات مدرن و پیشرفته، مفتخراست که شما را در فرایند انتخاب بهترین و خاص‌ترین خدمات عکاسی و فیلم‌برداری برای مراسم‌ و مجالسی از قبیل سخنرانی‌ها‌ و همایشات، تولد، عقد و عروسی با توجه به سلیقه و نیازتان، هدایت نماید.
کافی است با درخواست سرویس عکاسی و فیلم‌برداری از این شرکت و دیدن نمونه کارهای انجام شده، با اطمینان کامل مسئولیت این خدمات را به شرکت کارما بسپارید تا پاسخگوی نیازهای شما در بالاترین کیفیت ممکن باشند.
***(به رضایتمندی مشتریانمان مفتخریم )***
 
ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

عکاسی‌و‌فیلم‌برداری

ثبت درخواست خدمات
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم