قالی شویی

میانگین قیمت:
از 6,000 تا 70,000 تومان

شستشوی هر متر مربع قیمت(تومان) قیمت(تومان)
فرش دستبافت 50,000 70,000
فرش ماشینی 12,000 20,000
موکت بدون پرز 6,000 8,000
موکت پرزدار 10,000 12,000

قیمتها با توجه به جنس ، تراکم و نوع شستشوی درخواستی (عادی یا اعلاشویی) متغیر است .
قیمت شستشوی پادری و سایر فرشهای تزئینی توافقی می باشد .
به دلیل پروسه ویژه شستشوی فرش دستبافت که شامل شستشو با سود سوزآور و محلول قلیایی (هیدرو سولفید سدیم) است ، این سرویس در محل قابل ارائه نمی باشد .
در صورت مراجعه نیرو و انصراف مشتری یا مغایر بودن خدمات درخواستی شما با سرویس انتخابی که نیرو قادر به انجام نباشد سفارش شما لغو گردیده و مبلغ 40,000 تومان بابت ایاب و ذهاب به نیرو تعلق می گیرد .

  • ارائه بهترین خدمات قالیشویی فرش های ماشینی و دستباف
  • انجام لکه بری، رنگ بری، رفوگری و ترمیم فرش های ماشینی و  دستباف
  •  شستشوی موکت
  • ارائه خدمات مبل شویی 

قالیشویی

 فرش یکی از قدیمی ترین زیر اندازهایی می باشد که در هر خانه ایرانی به عنوان یکی از ضروری ترین و مهم‌ترین کالا به شمار می رود که در این میان شستشو و نظافت فرش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و رعایت اصول و قواعد خاص آن سبب خواهد شد تا فرش کیفیت اولیه خود را از دست نداده و حتی الامکان خصوصیات ظاهری و ساختمانی خود را حفظ کند.
قالیشویی به عمل شستن قالی یا فرش اطلاق می‌شود که با پیشرفت وسایل، ابزار‌ها و شوینده‌ها، کیفیت شستشو و روش‌های شستشو بسیار تغییر کرده است. عمل قالیشویی به نوع و جنس تار و پود فرش بستگی دارد و می‌تواند به صورت دستی یا ماشینی انجام شود. 
این روز‌ها قالیشویی‌ها در کنار شستشوی فرش‌، خدمات متنوعی را به شما ارائه می‌دهند که با توجه به درجه حرفه‌ای بودن و امکاناتشان متغیر است. این خدمات می‌تواند شامل لکه بری، رنگ بری، رفوگری، ترمیم فرش‌های دستباف، مبل شویی و شستشوی موکت نیز باشد.
از جمله فاکتورهایی که یک قالیشویی را از قالیشویی دیگر متمایز می‌کند، می‌توان به نوع مواد شوینده به کار رفته در این مراکز خدماتی اشاره کرد که با توجه به تخصص و سابقه کاری، بهترین و مرغوب‌ترین نوع مواد شوینده را برای فرش‌های متنوع انتخاب و استفاده می‌کنند.
یک شرکت خدمات حرفه‌ای در این زمینه، فرش شما را لول شده برده، شسته، خشک کرده و به صورت لول و بسته بندی شده، در موعد متعهد شده تحویل می‌دهد.


خدمات قالیشویی کارِما برای شما

 قالی شویی یکی از کسب و کارهایی می باشد که برای موفقیت در آن بایستی از بهترین ماشین آلات روز دنیا و ایده‌های نوین شستشوی فرش و مبلمان و غیره برخوردار بود. خدمات قالیشویی کارما با در اختیار داشتن بهترین پرسنل و ماشین آلات پیشرفته توانسته است در این حوزه فعالیت خوبی داشته باشد.
شما می‌توانید با انتخاب خدمات قالی شویی کارما، با خیال راحت فرش‌های دستی و ماشینی خود را به ما بسپارید.


***(به رضایتمندی مشتریانمان مفتخریم )***
 
ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم