مایکروفر

دسته: تعمیرات
میانگین قیمت:
از 40,000 تا 120,000 تومان

جزئیات قیمت (تومان) حداقل حداکثر
1- تعویض لامپ مگنترون 70,000 110,000
2- تعویض میکرو سوئیچ 50,000 90,000
3- تعویض المنت 70,000 120,000
4- تعویض لامپ فراسرخ 40,000 70,000
5- تعویض برد 80,000 110,000
6- تعمیر برد توافقی توافقی
7- تعویض موتور صفحه گردان 65,000 95,000
8- تعویض NTC 60,000 90,000

* در صورتی که بعد از مراجعه متخصص به علت شرایط فنی یا عدم توافق قیمتی کار انجام نشود ، مبلغ 40،000 تومان به عنوات هزینه ایاب و ذهاب به متخصص تعلق میگیرد.
* دریافت فاکتور لوازم و دستمزد از تکنسین جهت ارائه گارانتی کار انجام شده الزامی می باشد در غیر اینصورت شرکت هیچگونه مسئولیتی از بابت گارانتی را نمی پذیرد .
* جزئیات قیمت حدودی بوده و بدلیل نوسان شدید قیمتی پیش از انجام کار ، قیمت را با تکنسین نهایی فرمائید.

مایکروفر و وجود آن در هر خانه ای می تواند در وقت و انرژی اشخاص صرفه جویی نماید.مایکروفر دستگاهیست کاربردی که امروزه توانسته پای خودش را به اکثر خانه های سراسر جهان باز کند. مهمترین موضوعی که می تواند کاربران را به سمت خرید مایکروفر سوق دهد را می توان به مشغله ی بالای کاری، کمبود وقت، پخت سریع غذاها و کاربرد بالای آن نسبت داد. کارایی ماکرووفر بسیار بالاست و این دستگاه برای پختن انواع غذا مانند: کیک، شیرینی، پیتزا، لازانیا، مرغ برشته و ... بسیار ایده آل می باشد؛ در کنار اینها می توان از این وسیله ی کاربردی برای گرم کردن غذا، باز کردن یخ مواد غذایی منجمد « Auto Defrost »، گریل « Grill »، پخت با بخار و درست کردن پاپ کورن و ... هم بهره برد. شاید ایده ی ساخت مایکروفر در ابتدا، بیشتر به رفع مشکل زمان بالای پخت و پز برگردد، اما امروزه حتی سر آشپزهای ماهر هم به دلیل حفظ عطر طبیعی غذا در آشپزخانه خود از این وسیله ی پراستفاده بهره می برند. در کنار راندمان کاری مناسب و صرفه جویی در زمان و انرژی، استفاده و نظافت آسان را می توان از مهمترین مزیت های آن برشمرد. آشپزی بامایکروفر بسیار راحت بوده به طوری که به راحتی می توان به تنظیم زمان و درجه ی حرارت پرداخت؛ در واقع استفاده از ماکروفر به حدی آسان شده که حتی در برخی مواقع هم نیاز به تنظیم زمان و حرارت نیست، کافیست تنها کلید برنامه های پیش فرض روی کنترل پنل را فشار داد تا اجاق مایکروفر بقیه ی کارها را انجام دهد. 

اساس کار مایکروفر با تاباندن اشعه با فرکانس 2.6 مگا هرتز می باشد.از این رو اتم های مواد غذایی که 2 میلیون و ششصد هزار بار در ثانیه به حرکت در آمده و با استفاده از گرمای سایش گرم یا پخته میشود.

نکته: در تعمیرات مایکروفر های خود سعی شود از افراد متخصص در ضمینه تعمیرات مایکروفر استفاده شود.چون برای سلامتی اعضای خانواده بسیار اهمیت دارد.از این رو متخصصان شرکت کارما با داشتن گواهینامه تعمیرات از سازمان انرژی اتمی اعلام میدارد جهت تعمیر و خرید انواع مایکروفر به افراد متخصص رجوع شود .
ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم