ورزش و تندرستی

- ارائه انواع حوزه‌های مختلف ورزشی در منزل یا مکانی خاص تحت نظر بهترین مربیان دارای مدرک معتبر
- بهره‌مندی از سرویس ورزش و تندرستی متناسب با نیاز شما و قیمتی کاملا توافقی به صورت تک نفره یا گروهی

ورزش و تندرستی

بارها شنیده ایم که ورزش کردن، مفید بوده و عدم فعالیت جسمی بسیار زیان‌بار می‌باشد. ورزش در کنار اینکه به ما کمک می‌کند کالری بیشتری بسوزانیم و تندرست باشیم، فواید جسمانی و ذهنی زیادی از قبیل موارد زیر را برای ما با خود به همراه خواهند داشت:
-افزایش میزان انرژی و قدرت بدنی بالا
-داشتن رژیم غذایی مناسب و تضمین سلامت مفصل ها، استخوان‌ها و ماهیچه ها با ورزش منظم و مناسب
-بالا بردن سیستم دفاعی بدن و کاهش احتمال ابتلا به بسیاری از بیماری ها
-افزایش حافظه، کاهش استرس و فشارهای عصبی، افزایش شادی و اعتماد به نفس
بنابراین حفظ تندرستی شما به واسطه ورزش کردن بایستی یکی از موارد مهم در زندگی‌تان ‌باشد که برخی از افراد در انجام آن کوتاهی می کنند.
توصیه ما به افرادی که تمایل به ورزش کردن دارند اما به دلایلی مانند شلوغی باشگاه‌ها و یا مشغله کاری خودشان نمی‌توانند ساعت مشخصی را در هفته برای ورزش و تندرستی خود اختصاص دهند این است که راحت‌ترین روش یعنی ورزش در منزل تحت نظر مربی در حوزه ورزشی مدنظر را انتخاب نمایند. با این روش شما کاملا مختار هستید که ساعاتی از روز را که احساس بهتر و شرایط مناسب‌تری دارید، برای تمرین اختصاص دهید.
شما برای تمرین در خانه به فضای خاصی نیاز ندارید. فقط لازم است اطرافتان کمی خلوت باشد. مثلا وسایل اضافی را از اطرافتان بردارید؛ تا هنگام تمرین دست و پایتان به وسایل برخورد نکند. همچنین فضایی را برای تمرین انتخاب کنید که محل رفت‌وآمد نباشد.
شما با ورزش کردن می توانید باعث شوید اطرافیانتان هم به ورزش کردن تمایل پیدا کنند. بنابراین می‌توانید فعالیت‌های ورزشی خود را با چندین نفر از دوستانتان در کنار هم و در مکانی غیر از منزل که مدنظرتان باشد، انجام دهید. تحقیقات بسیاری نشان داده است که داشتن یک همراه در ورزش می تواند باعث افزایش انگیزه و تحمل خستگی در ورزشکاران شود.


خدمات ورزش و تندرستی کارما برای شما

شرکت خدمات کارما از جمله شرکت‌هایی است که به شما در داشتن اندامی متناسب و جسمی سالم  کمک خواهد کرد. این شرکت با وجود تیم مربیان ورزشی برجسته و متخصص، آماده ارائه خدمات در منزل یا مکانی خاص  می‌باشد.
برای بهره‌مندی از سرویس ورزش و تندرستی شرکت کارما شما می‌توانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی با این شرکت ارتباط برقرار کرده و با درخواست این سرویس حوزه ورزشی مدنظرتان که شامل موارد زیر می‌باشند را انتخاب نمایید:
- آمادگی جسمانی و فیتنس
- ایروبیک ساده و پیشرفته
- ژیمناستیک
- انواع ورزش‌های رزمی
- کاراته
- کیک بوکسینگ
- یوگا
- پیلاتس
- تی‌ آر ایکس
- تنیس
- کنگ‌ فو
- شنا
لازم به ذکر است که پس از انتخاب حوزه ورزشی مدنظرتان به راحتی خواهید توانست مربی، مکان و نحوه تشکیل کلاس که شامل تک نفره و یا چند نفره می‌باشد را درخواست دهید.
کلیه هزینه‌های این سرویس به نیاز شما و نحوه انتخاب‌هایتان بستگی دارد. اما فراموش نکنید که از ویژگی‌های بارز انواع خدمات در شرکت کارما قیمت مناسب و کاملا توافقی بین مشتری و شرکت خواهد بود.

***(به رضایتمندی مشتریانمان مفتخریم )***
ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

ورزش و تندرستی

ثبت درخواست خدمات
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم