پذیرایی مراسم

برگزارکننده انواع تشریفات و مجالس شما
باغ تشریفات ، گل آرایی ، کترینگ ، سفره عقد ، چیدمان و تزیینات
برگزارکننده مهمانی لوکس خصوصی ، جشن تولد ، سالگرد ازدواج
تهیه میوه و شیرینی و نوشیدنی
تهیه پک های پذیرایی از مهمانان

پذیرایی از مراسم

برپایی جشن ها و مراسم در تهران می تواند با برنامه ریزی بیشتری انجام شود اگر قبل از شروع مراسم و مهمانی فکر همه چیز را کرده باشید. یکی از مواردی که اغلب فراموش می شود و کمتر مورد توجه قرار می گیرد نحوه پذیرایی از مهمان هاست.مراسم و مهمانی ها همیشه همراه با شلوغی و سروصداست در این میان پذیرایی از تک تک مهمان ها می بایست به نحوی شایسته صورت گیرد که از عهده صاحب مجلس خارج است. شاید تصور کنید که خرید میوه و شیرینی یا تهیه لوازم پذیرایی به تنهایی کافی است و دیگر می توان یک مهمانی بدون نقص را برگزار کرد.

خدمات سرویس کارِما برای پذیرایی در مجالس شما

 اعزام مهماندار خانم و آقا آموزش دیده برای مراسم، همایش ها، مجالس رسمی و میهمانی ها، سمینارها و غرفه های نمایشگاهی یکی از خدمات شرکت کارما برای آسایش هموطنان عزیز در همه مناطق تهران و البرز است. امکان اعزام مهماندار به صورت ساعتی و پاره وقت نیز وجود دارد. در صورت نیاز به اعزام کارگر نظافتی می توانید درخواست خود را از طریق این سامانه انجام دهید. همه نیروهای خدماتی شرکت کارما تعلیم دیده بوده و از رضایت نامه برخوردار می باشند. شایان ذکر است برای هر 20 نفر مهمان شما یک مهماندار بصورت عادی و برای هر 15 میهمان شما یک مهماندار بصورت خوب و برای هر 10 مهمان شما یک مهماندار بصورت ویژه می باشد . همینطور برای هر 6 مهمان دار یک سرمهماندار نیاز است .پس با پیش بینی تعداد مهمانان خود به خدمت رسانی هر چه کاملتر بی اندیشید .

کارِما چه خدماتی را برای شما در نظر گرفته است

شرکت کارما با تیمی حرفه ای و تعلیم دیده و دارا بودن لباس فرم مربوط به هر مراسمی از ابتدای مراسم تا انتهای مراسم ، شما را یاری کرده و با تامین تمام تجهیزات و غذا و اقلام پذیرایی و پرسنل در خدمتتان هستیم . اعزام مهماندار برای جشن های خصوصی شما ، دور همی ها ، جشن تولد ، عقد و عروسی و ترحیم ، تهیه میوه و نوشیدنی ، تزیینات سفره عقد ، گل آرایی ، فیلمبرداری حرفه ای ، موزیک و ......

***( به رضایتمندی مشتریانمان مفتخریم )***

ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

پذیرایی مراسم

ثبت درخواست خدمات
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم