کانال سازی

میانگین قیمت:
از 10,000 تا 270,000 تومان

جزئیات قیمت (تومان) (بروز رسانی1400/05/02) حداقل حداکثر
1- کانال کولر با بند کشویی با مصالح با ورق 0.5 میل (هر مترمربع) 210,000 270,000
2- کانال کولر با بند کشویی با مصالح با ورق 0.45 میل (هر مترمربع) 200,000 260,000
3- کانال کولر بابند کشویی با مصالح با ورق 0.4 میل (هر مترمربع) 190,000 220,000
4- ساخت فلنج (هر کیلو) 10,000 50,000
5- نصب فلنج (هر عدد) 35,000 65,000
6- قاب چوبی برای دور دریچه 30,000 60,000
7- ساخت و تعمیر کانال جزئی توافقی توافقی

خواهشمندیم:
* با توجه به نوسان حدودی 20 تا 35 درصدی ، قبل از شروع کار ، قیمت را با تکنسین نهایی کنید .
* پس از پایان کار حتما فاکتور کار انجام شده و لوازم را از تکنسین دریافت نمائید.
*در صورت مراجعه نیرو و انصراف مشتری یا مغایر بودن خدمات درخواستی شما با سرویس انتخابی که نیرو قادر به انجام نباشد سفارش شما لغو گردیده و مبلغ 40,000 تومان بابت ایاب و ذهاب به نیرو تعلق می گیرد .

کانال سازی و دریچه هوا

امروزه با گسترش شهرنشینی و صنعتی شدن جوامع تمایل افراد به داشتن سیستم تهویه مناسب و استفاده از کانال‌سازی صنعتی رو به افزایش است.
صنعت کامل سازی از جمله صنایعی است که با تولید و اجرای انواع کانال و دریچه‌های هوا در یک مجموعه ساختمانی، شرایط را برای انتقال هوا و عدم مشاهده مشکلات در زمینه اختلاف دما فراهم می‌آورند.
وجود کانال‌ها و دریچه‌ها در انواع ساختمان ‌و مراکز صنعتی باعث بالابردن سریع عملیات یکدست کردن دما می‌شوند. در واقع برای اینکه بهینه‌ترین حالت هوا رسانی و تنظیم دما یا رطوبت را در یک محیط داشته باشیم می‌توانیم از سیستم هوا رسانی یا کانال‌کشی هوا استفاده کنیم.
از مزایای اصلی کانال‌کشی در ساختمان‌ها می‌توان به کاهش مصرف انرژی اشاره کرد؛ بنابراین استفاده و کاربردشان در مکان‌های متفاوتی از قبیل محیط‌های صنعتی و انواع کارخانه‌ها و کارگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز تجاری و انواع برج‌ها و ساختمان‌های مسکونی پیشنهاد می‌شود.  
کانال‌سازی انواع متفاوت دارد و ساخت کانال استوانه‌ای و کانال مستطیلی از متداول‌ترین نوع آن‌ها می‌باشد. در نظر داشته باشید که نوع کانال‌سازی و اندازه دهانه کانال‌ها تحت تاثیر برخی فاکتورها از قبیل متراژ کار، نوع کار، میزان مسافت، میزان شدت انتقال هوا می‌باشند.
لازم به ذکر است که کانال‌سازی علاوه بر یک کار فنی و عملی همواره به تخصص محاسباتی دقیق نیازمند است. بنابراین برای اطمینان بیشتر در انجام این کار، به دانش و تجربه افراد خبره نیاز بسیاری وجود دارد. چرا که عدم دقت می‌تواند ضررهای فراوانی را به مجموعه وارد کند و مشکلات دنباله‌داری را به همراه داشته باشد.


خدمات کانال سازی و دریچه هوا کارِما برای شما

  • ساخت ونصب انواع دریچه هوا و دریچه بازدید در مدل های مختلف و جنس های مختلف
  • ساخت ونصب انواع کانال هوا(گالوانیزه،فلکسی بل،عایق پیش ساخته) به صورت عمده و خرده کاری

 کانال‌سازی و ساخت دریچه‌هوا کاری با دقت و ظرافت بالاست که درصورت سپردن به افراد بی‌تجربه در این کار شما را با مشکلاتی در آینده روبرو خواهد کرد. بنابراین پیشنهاد ما این است که از شرکت‌های خدماتی مطمعن دراین زمینه استفاده کنید.
شرکت خدماتی کارما از جمله شرکت‌هایی است که با داشتن نیروهای آموزش دیده و متخصص در بخش کانال‌سازی انواع کانال کولر، انواع کانال هوا، کانال‌های صنعتی، کانال‌های محیط‌های تجاری و مسکونی به بهترین و باکیفیت‌ترین شکل ممکن فعالیت می‌کند.  
همچنین ارائه خدماتی از قبیل تولید انواع دریچه‌های تنظیم هوا، دریچه کولر، دریچه تهویه هوا، دریچه دیواری، دریچه های سقفی و دریچه های بین کانالی از جمله مواردی است که شما می‌توانید با درخواست این سرویس از شرکت کارما، سفارش دهید.


 


***(به رضایتمندی مشتریانمان مفتخریم )***
 
ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم