DJ و نورپردازی

ارائه خدمات DJ به همراه پیشرفته‌ترین سیستم‌های صوتی، نمایشگر و خواننده
ارائه گروه کامل موزیک به صورت معمولی و ویژه
ارائه بهترین خدمات نورپردازی به صورت معمولی و ویژه
ارائه خدمات و اجاره رقص نور، فلاشر، بلک لایت، لیزر و پرده ال ای دی

DJ و نورپردازی

مراسم عروسی و تولد و ... یکی از مهمترین روزهای زندگی هر فرد به حساب می‌آیند؛ از این رو برگزاری هر چه بهتر و پر شکوه‌تر این مجالس برای ما پر اهمیت می‌باشد. یکی از مواردی که در کیفیت این مراسم نقش موثری دارد انتخاب دیجی و نورپردازی حرفه‌ای متناسب با نوع مجلس است.
اصطلاح دیجی(DJ) در واقع مخفف عبارت دیسک‌جوکی(Disk Jockey) بوده و به افرادی نسبت داده می‌شود که یکسری آهنگ‌های آماده را به سلیقه خودشان به طور منظم در کنار یکدیگر قرار می‌دهند. هرچه قدر این افراد در تنظیمات آهنگ‌ها از قبیل سرعت ضرب، نوع آهنگ‌های پشت سر هم و فهرست بندی آنها باسلیقه بوده و مهارت داشته باشند، حرفه‌ای‌تر به حساب می‌آیند.  
از مهارت‌های دیگر یک دیجی کار خوب، می‌توان به ایجاد تغییرات (دستکاری) در آهنگ‌های اصلی،آمیزش صدا (audio mixing)، صف‌بندی آهنگ‌ها(cueing)، روان بودن اتصال آهنگ‌ها (phrasing)، برشکاری(cutting)، خراشکاری(scratching)، هماهنگ کردن ضرب‌ها(beatmatching)  و ابتکار در ایجاد آهنگ‌های جدید را نام برد.
اصولا مخاطبان زمانی از کار دیجی لذت می‌برند که سرعت ضرب آهنگ‌ها و نوع آهنگ‌های پشت سر هم به گونه‌ای تنظیم شده باشد که ناهمگونی و  عدم اتصال بین آهنگ‌ها را حس نکنند. بنابراین انتخاب یک دیجی کار خوب برای بالابردن کیفیت جشن‌ها و مراسم شما از جمله تشریفاتی است که باید به آن توجه بسیار داشت.
نورپردازی مجالس یکی دیگر از عوامل مهم است که زیبایی مجالس و مراسم‌های شما را دو چندان و محیط  راچشم نواز خواهد کرد. تجهیزات نورپردازی بسیار متنوع و گسترده هستند.
معمولا ترکیب نورپردازی، هماهنگ با موسیقی فضای بی نظیری را ایجاد می‌کند و لحظات خوشی را رقم می زند. از هماهنگی بین آهنگی خاص با لیزر و رقص نور میان مه و دود و برق فلاشرها برای شادتر کردن جشن‌ها و زیباترشدن فیلم‌های به جا مانده از آنها استفاده می‌شود.  
شما می‌توانید به راحتی به واسطه شرکت‌های ارائه دهنده خدمات در این زمینه از دیجی و نورپردازی که متناسب با جشن و برنامه شما باشد، بهره‌مند شوید.


خدمات DJ و نورپردازی کارِما برای شما

همه ما می‌دانیم که خدمات دیجی و نورپردازی ازمهم‌ترین فاکتورها در برگزار کردن مراسمی شاد و باشکوه هستند که باید به عهده افراد متخصص در این امر سپرده‌ شوند.
شرکت خدماتی کارما ارائه دهنده تشریفات دیجی و نورپردازی با کیفیت و قیمت عالی توسط بهترین تیم‌های حرفه‌ای در این زمینه می‌باشد. شما می‌توانید با درخواست این سرویس از گروه‌ و تجهیزات کامل موزیک و نورپردازی به صورت معمولی و ویژه با کیفیت و قیمت عالی برخوردار شوید.
با خدمات وسرویس‌های شرکت کارما می‌توانید از زیبا و مجلل شدن هر مراسمی مطمعن باشید.


***(به رضایتمندی مشتریانمان مفتخریم )***
 
ویژه کاربران

دریافت اپلیکیشن موبایل کارما

می‌توانید بیش از 100 خدمت مورد نیاز، مانند نظافت منزل، لوله کشی، کارواش و خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، تعویض روغن، خدمات زیبایی و ... را با حضور متخصصین حرفه‌ای در محل دریافت کنید و نگران کمبود وقت و یافتن متخصص ماهر و معتمد نباشید.

DJ و نورپردازی

ثبت درخواست خدمات
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن کارِما | سامانه خدمات تخصصی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم